Women's Lacrosse

Sarah DePeters
Rachel Lasda
Brett Clancy
Christine Comerford
Weiseman, Meghan C.
McGlynn, Amy M.
Morrin, Russell A.
Macgill, Patricia Driscoll
Radulski, Walter C.
Macgill, William D.
McIntyre, Erin F.
White, Mary Jane
Trojan, Vincent R.
Rix, Tina
Pastore, Tully M.
Pastore, Caterina A.
Frank, Michael T.
Cowgill, Stephanie E.
Conniff, Thomas C.
Pierrepont, Suzanna
Vecchio, Susan Fisher
Frank, Thomas
Stoddard, Grace M.
Cahaly, Stacey Rozzi
Gautsch, Stacy
Clancy, Stephen M.
O'Neil, Shannon M.
Kramer, Christopher J.
Kramer, Lindsey M.
Morano, Kathleen Farley
Moran, Kendra G.
Dachille, Lauren K.
Hassinger, Katherine C.
Borgeson, Kathryn E.
O'Connor, Kathleen Patricia
DeAngelo, Kathleen
Sheetz, John
Arrix, Julia Graham
Andreoli, Jeremy T.
Rickard, Jennifer L.
Maita, John G.
Bennett, Joanna M.
Springer, Joseph J.
Springer, Brenda S.
LaBella, James S.
Battersby, Jenna M.
Froccaro, Jacqueline
Altamuro, Jennifer L.M.
Hagerty, Jeffrey P.
Moody, Jack
Donoghue, James J.
Mancini, Robert E.
Igoe, Heidi Connor
Majorana, Halle A.
Cahaly, Gregory N.
McNeff, Gerald J.
Stoddard, Francis J.
Bennett, Frank G.
Sobocinski, Eric J.
Armstrong, Elizabeth Reardon
Firth, Elizabeth M.
Scarfogliero, Dominick
McDonald, Donald J.
Hagerty, Diane O.
Hassinger, Devin M.
DeConcini, Robert P.
Scarfogliero, Debra A.
Driscoll, J. Deane
Kelley, Daniel E.
Culver, Kathleen E.
Lee, Caroline T.
Corrigan, Kristen M.
Collopy, Kathryn T.
Pawlak, Claire M.
Thurlow, Ciara P.
O'Reilly, Christine L.
Dorfler, Christine A.
LaBella, Christina A.
Massimino, Christine D.
Bendinelli, Christine P.
Lee, Christopher C.
Henderson, Chelsey R.
Gillen, Caroline
Pierce, Cecily D.
Maita, Cathy
Cashin, Michele L.
Maita, Carlye Marie
Adams, Carissa R.
Beacham, Brian J.
Collins, Breta M.
Francati, Robert M.
Pawlak, Robert J.
Aquila, Bess
Igoe, Ben M.
Bruno, Bridget A.
Clancy, Brett F.
Barnard, Laura C.
Fallon, Anne W.
Saloy, Greg
Donoghue, April L.
Moro, Antoinette A.
Saloy, Andrew
Massimino, Andrew V.
Amico, Frank J.
Newman Saloy, Allison J.
Jackson, Amy F.
Hirschfeld, Amanda E.
Brown, Anne Heilman
Carlson, Amanda H.
Judge, Alexandra B.
The Goldman Sachs Group, Inc.
JK Group, Inc.
Ruggieri, Michael N.
Ruggieri, Kelly A.
McGlynn, Peter F.
Gonzalvo, Americo A.
Wagner, Colleen S.
Rocap, Marie D.
Rocap, James E.
Halpin, Theresa A.
DeConcini, Traci
DeAngelo, Frank S.
Horgan, Patrick J.
Anonymous, Donor
Battersby, Paul A.
Johnson & Johnson Foundation
Charities Aid Foundation America
CIGNA Foundation
Latchford, James
Ellis, Kelly M.
Horgan, Susan E.
DePeters, Sarah M.
Scarfogliero, Samantha A.
Walheim, Raymond K.
Walheim, Jennifer Lynn
Hunter, Rosalie L.
Gulmi, Robert V.
Gulmi, Noreen M.
Hassinger, Richard D.
Nails, Patrick K.
Livingston, Princess S.
Nails, Joanne C.
Collins, Daniel R.
Dunphey, Paul J.
Brown, Patrick J.
Chmiel, Margaret M.
Chmiel, Paul B.
Tsahalis, Nikitas
Nagle, Mark A.
Waterfield, Edward J.
Waterfield, Bernadette M.
Trojan, Maureen T.
Gillen, Mark R.
Foley, Michael P.
Bell, Molly O'Conor
Dunphey, Megan
Lynch, Ashley Shea
Dunn, Melissa A.
Amico, Meredith Galeta
Mentzer, Lisa Marie
Cunningham, Melissa M.
Conniff, Margery P.
Collins, Mary Alice
Bruno, Michael A.
Moro, Matthew P.
McGonigle, Mary E.
Stoddard, Madeline
Tsahalis, Lynn O.
Frank, Linda J.
Latchford, Lauren E.
Persinski, Laura E.
Francati, Laura A.